SÜNNI JA IMETAMISE EESTI TUGIÜHING KORRALDAB IMETAMISE NÕUSTAJATE BAASKOOLITUSE

Koolitus tugineb Maailma Tervishoiuorganisatsiooni soovitustele, UNICEF`i 40-tunnisele laktatsioonikonsultantide koolitusprogrammile ja Eesti nõustamiskogemustele.

Koolituse maht on 40 tundi jaotatuna 5-le koolituspäevale ning sellele lisanduvad iseseisvad tööd kuni 10 tunni ulatuses.

Koolitus on imetamissõbralik! Rinnalapsed võivad loomulikult olla koolitustel kaasas, kui on kaasas ka keegi, kes nendega vahepeal tegeleb nii, et oleks tagatud üldine töörahu. Seega palume emadel, kellel on koolitusel kaasas väikesi imemisealisi lapsi, võtta kaasa ka lapse isa või hoidja, kes lapsega tegeleb.

AEG JA KOHT

Koolitused toimuvad laupäeviti:

  1. septembril, 5. oktoobril, 19. oktoobril, 9. novembril, 30. novembril

Lisandub iseseisev praktika!

Koolitus toimub Prana Joogastuudios aadressil Keevise 10, Tallinnas. Auto saab parkida maja ees olevatele parkimiskohtadele tasuta.

Saalis on mugav olla kas sokkides, paljajalu või kui soovid, võta endale kaasa vahetusjalatsid, istume mattidel ja patjadel.

REGISTREERUMINE

Imetamise nõustajate koolitusele on oodatud nii tervishoiutöötajad kui ka lihtsalt emad – kõik, kes on teemast huvitatud. Vajalik haridustase: keskharidus.

Kasuks tuleb isiklik imetamise kogemus.

Palun huvilistel endast teada anda võimalikult kiiresti, hiljemalt 1. septembriks.

Palun registreeri end koolitusele siin: https://forms.gle/U9dKoupCnkYKyQ4p7

TASU

Koolitusel osalemise hind on 230 € / osavõtja kohta/kõikide koolituspäevade eest kokku (sisaldab ka kohvipause ja kerget toitlustamist).

Igaüks tasub ise oma sõidukulud.

Osalustasu I osa (mis on tagastamatu) 130 € peab olema tasutud SIETi arveldusarvele hiljemalt 3. septembriks (eeldab, et olete registreerumise kinnituse ning arve saanud).

Osalustasu II osa 100 € peab olema tasutud hiljemalt 14. oktoobriks.

Tunne ennast vabalt levitamaks seda koolituskutset ka oma tuttavate ja teiste võimalike huviliste seas. Anna aegsasti teada oma osalemise soovist. Rühma suurus on piiratud! Arvestame haridustaset, eelnevat kogemust ja registreerimise kiirust.

OLED OODATUD!

Imetamise nõustajate baaskoolituse toimumist korraldab
MTÜ Sünni ja Imetamise Eesti tugiühing ning aitab rahastada Sotsiaalministeerium Hasartmängumaksu Nõukogu terviseteemaliste projektide kaudu.

Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühingu tegevuse jätkumist saad toetada SWEDBANKI ANNETUSKESKKONNAS
https://www.armastanaidata.ee/annetan/lapsed-ja-pered/sunni-ja-imetamise-eesti-tugiuhing-hoolime-koos-et-rohkem-lapsi-saaks-emapiima-2

Annetada on võimalik nii raha kui ka preemiapunkte!