Piirkond: Harku, Rae, Saku ja Saue vald, Tallinn ja e-nõustamine
E-mail: signe.algma@gmail.com
Telefon: 56 266 515
Veebileht: http://imetamisnoustamine.ee/
Facebook: www.facebook.com/imetamisenoustaja
Keeled: eesti ja inglise

Olen Signe – kahe tütre ema ja nõustaja. Mul on esimese lapsega imetamiskogemus kokku pea 3 aastat, teise lapsega see teekond jätkub. Olen perede ja laste nõustamisega tegelenud igapäevaselt juba üle 11. aasta.

Imetamisnõustajana soovin pakkuda Sulle igakülgset toetust, professionaalset ja teaduspõhist nõu ning parimaid praktilisi lahendusi lähtuvalt Sinu ja Sinu beebi vajadustest ja võimalustest.

Kuivõrd iga beebi imetamise teekond on ainulaadne ja isemoodi, ei pruugi beebi imetamine kulgeda nii sujuvalt, valutult ja muretultu kui Sa seda lootsid ja ootasid. Olen alati valmis Sind ära kuulama ja Sind praktiliselt toetama!

Olen läbinud SIET poolt korraldatud UNICEFi ja WHO materjalidel põhineva imetamisnõustajate baaskoolituse (40 tundi). Lisaks olen täiendanud ennast 11. aasta jooksul üle 45 erineval pere ja last toetavatel koolitustel kokku üle 700 tunni.

Sooviga pakkuda peredele parimat toetust, täiendan ennast ka iga-aastaselt iLactation imetamisnõustajatele mõeldud rahvusvahelisel täiendkoolitusel ja olen alustamas täiendavaid õpinguid rahvusvahelisel tasemel (IBLCE poolt) tunnustatud imetamisnõustajate väljaõppel.

Olen SIET juhatuse liige ning annan igapäevaselt vabatahtlikuna panuse, et rohkem lapsi saaksid Eestis emapiima.

Võta minuga julgelt ühendust ülalpool toodud kontaktide kaudu.