Piirkond: Tartumaa ja Jõgevamaa, lisaks nõustamine videosilla või telefoni vahendusel. 
Email: kadi.suitsmart@gmail.com
Instagrami @imetamisnoustaja.kadi
Keeled: eesti 

Hei! Mul on suur rõõm aidata peresid imetamisega seotud küsimuste ja väljakutsete lahendamisel.  Võiks ju eeldada, et imetamine on nii loomulik, et see tuleb igal emal ja beebil väga lihtsalt välja. Aga väga paljud pered vajavad oma imetamise teekonnal siiski nõu ja tuge. 

Mul on kaks last, kellest üks sündis sügavalt enneaegsena ja kohtus selle tõttu rinnaga alles kahe kuuselt. Sellel perioodil sain palju vajalikku tuge just imetamisnõustajatelt ja tänu sellele oli esimeste kuude pumpamise-imetamise teekond oluliselt lihtsam. Peale seda tekkiski mõte ka ise õppida nõustajaks, et olla toeks teistele emadele. Lisaks oma isiklikule kogemusele olen lõpetanud ka imetamisnõustaja koolituse ning soovin kasutada oma teadmisi ja oskusi, et toetada peresid läbi igasuguste väljakutsete, vastata küsimustele ja jagada praktilisi nõuandeid ning julgustust.

Usun, et imetamine on enamat kui toitmisviis – see on ka oluline osa ema ja beebi varajase sideme loomisel. Ma ei anna hinnanguid ja soovin, et nii ema kui ka beebi tunneksid end terve imetamise perioodi jooksul hästi.