13.märtsil 2019 kell 17:00-19:00 Pärnus “Väikesed sammud”, Õhtu põik 4 vestlusring teemal “Imetamisega alustamine”.

Beebiootel ema ettevalmistus lapse perre tulekuks keskendub tihtipeale vaid sünnitusele. Tundub, et kui beebi emaüsast tervena välja saab, peaks edaspidi olema kõik vaid imearmsad piimalõhnased ja naudutavad mesinädalad. Kahjuks tuleb sageli nentida, et raskused võivad ette tulla ka imetamisel.

Ühises vestluringis keskendume sellele, mida pidada silmas imetamisega alustamisel. Kuidas kulgeb beebi loomulik teekond rinnale? Milline on vastsündinu normaalne toitumisrütm esimestel elupäevadel ja kuidas tekib rinnapiim? Mida esimestel sünnitusjärgsetel nädalatel tähele panna? Millal peab beebit ise äratama ja millal oleks tal targem magada lasta? Kui palju peab kaal kasvama? Mida hakata peale valusaks muutuvate rindadega?
Kuidas tagada, et beebi esimesed elunädalad kujuneksid perele tõelisteks mesinädalateks ja kust leida probleemide korral tuge?

Jutuõhtu on mõeldud ennekõike lapseootel või vastsündinud lapsega peredele ja seda viib läbi doula ja imetamisnõustaja Riinu Verlin.
Osalemiseks kliki end FB üritusel tulijaks või saada e-mail aadressil riinu@vaiksedsammud.ee ja me arvestame, et Sa tuled meiega koos imetamisteemal arutlema.

Osalustasu on 5 EUR. Kui see osutub takistuseks, tule ikka kohale, leiame lahenduse.
——————————————————————————————
Emade vestlusringide ja individuaalse nõustamise jätkumist saad toetada SWEDBANKI ANNETUSKESKKONNAS
https://www.armastanaidata.ee/annetan/tervis-ja-toimetulek/sunni-ja-imetamise-eesti-tugiuhing-hoolime-koos-et-rohkem-lapsi-saaks-emapiima
Annetada on võimalik nii raha kui ka preemiapunkte. Üritus on reklaamivaba.

Vestlusringi korraldavad Sünni ja Imetamise Eesti Tugiühing ning rahastab Sotsiaalministeerium Hasartmängumaksu Nõukogu terviseteemaliste projektide kaudu.