Piirkond: Tallinn, Harjumaa
E-post: oksana.luptova@gmail.com
Mobiil: 55613560 (Viber, Watsapp, Telegram)
Keeled: eesti, vene
Instagram (RUS): https://www.instagram.com/gv_v_radostj/
Facebook (EST, RUS): https://www.facebook.com/oksana.luptova

Tere!

Olen Oksana Luptova. Sain emaks 2021.aastal. Siis kui ise puutusin kokku probleemidega imetamises, otsustasin ära õppida imetamisnõustajaks selleks, et aidata teisi emasid võimalikke raskustega. Väga armastan oma tööd ning kavatsen ka edaspidi koguaeg tõsta oma kvalifikatsiooni. Samuti mul on plaanis lähiajal ära õppida ka unenõustajaks ja nõustajaks lisatoidu teemal.
Teen nii koduvisiite Harjumaa piirkonnas, kui ka e-konsultatsioone üle maailma. Samuti konsulteerin rasedaid sünnitusjärgse rinnaga toitmise alustamise teemal.

Здравствуйте!

Меня зовут Оксана Луптова. Я стала мамой в 2021м году. Столкнувшись с проблемами налаживания кормления грудью, я решила отучиться на консультанта по грудному вскармливанию, чтобы помогать другим мамам преодолевать возможные трудности на этом пути. Очень люблю своё дело и планирую постоянно продолжать повышать квалификацию, а также в ближайшее планирую начать обучение на консультанта по сну и прикорму.
Провожу консультации как очно в пределах Харьюмаа, так и онлайн по всему миру. Также провожу консультации для беременных на тему налаживания грудного вскармливания после родов.