Piirkond: Pärnumaa, vajadusel ka telefoni- või e-nõustamine.
E-post: margaretvarik@gmail.com
Facebook: Margaret Varik
Instagram: @doulamarga
Keeled: eesti, inglise

Tere, armas!

Mina olen imetamisnõustaja ja doula-õpilane Margaret. Juba väikesest lapsest saadik on mind paelunud kõik beebidega seonduv – rasedus, sünnitus, igapäevane elu beebidega ning loomulikult seejuures ka imetamine. Minu sügavam huvi nende teemade vastu sai tõuke kahest sündmusest: kui sain olla toeks oma õele tema teise lapse sünni juures ning kui minust endast sai mõni aasta tagasi ema. 

Leian, et emad (ja isad) vajavad oma vanemluse teekonnal palju toetajaid ja tugisambaid, kelle poole erinevate küsimuste ja teemadega pöörduda. Eriti õrn aeg meie eludes ongi just pisibeebi ootuse, sünni ja esimeste eluaastate ajal. Vajasin ka ise värske beebi emana imetamisnõustaja abi, kuna endal jäi puudu teadmistest ja enesekindlusest. See oli lummav, kuivõrd suutis imetamisnõustaja minusse enesekindlust sisendada, misjärel kadusid ka probleemid imetamisel. 

Minu suurim soov on, et meil oleks aina rohkem emasid, kes mõtleksid heldimusega tagasi oma imetamise teekonnale. Soovin, et kõigil oleks see teekond valutu, muretu, meeldiv ja täis sügavaid tundeid ja mõnusaid emotsioone. 

Võta minuga ühendust, kui Sul on imetamise teemal kas lihtsalt küsimusi (näiteks ka juba raseduse ajal) või vaevab mõni mure. Leiame koos vastused ja lahendused. Olen Sinu jaoks olemas!