Maria Fedorova (Tallinn, Sillamäe)

Piirkond: Tallinn, Sillamäe (aeg-ajalt)
E-mail: marja@bk.ru
Telefon: +372 5817 3388
Lisainfo: valdab eesti, vene, inglise ja rootsi keelt

Olen toreda 2012. a sündinud poisslapse ema ning oma last olen üle kahe aasta rinnaga toitnud. Kuigi elukutselt olen flöödimängu õpetaja, siis minu jaoks on väga hingelähedane ka emadus ja sealhulgas ka imetamise teema.

Arvan, et rinnaga toitmine on hindamatu kingitus, mida ema võib kinkida oma lapsele (vastsündinule). Samuti olen kindel, et emal on õigus saada kvalifitseeritud abi ning õigeaegset ja sõbralikku toetust, juhul kui rinnaga toitmise perioodil peaksid esinema mistahes probleemid. Valdan eesti, vene, inglise ning rootsi keelt.


Я-мама замечательного сына (рожден в 2012), имею собственный опыт кормления более 2х лет. Хотя моя профессия – преподаватель по классу флейты, но тема материнства и, в частности, кормления грудью мне очень близка. Считаю, что кормление грудью – бесценный подарок, который мама может подарить своему малышу.

Так же абсолютно уверена, что мама имеет право на квалифицированную помощь, своевременную поддержку и дружеское участие, если возникают какие-то проблемы в любой период кормления грудью. Владею русским, эcтонским, английским и шведским языком.