Kadi-KruuseUsun, et iga ema väärib võimalust pakkuda oma lapsele parimat toitu: rinnapiima. Mõnikord on algus raske ja ema vajab tuge, julgustust, nõu ja abi. Olen ema kahele lapsele, füsioterapeut ja imetemisnõustaja. Olen siin, et pakkuda abi, kui Sa seda vajad.

 

Piirkond: Otepää

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telefon: 55596507

Lisainfo: laste füsioterapeut

Harjumaa
Kristi Arendi  tel. 5219097      kristi.arendi@siet.ee Tallinn, Harjumaa (E-P 10-20)    
Nadezda Burdyga   tel. 5168997 Tallinn (Pelgulinn, Kopli, Mustamäe)    
Ruth Randlaine tel. 51928382 beebilepai@gmail.com Harku, Harkujärve, Laagri, kokkuleppel muu (helista 9-19)   
Maria Fedorova tel. 58173388  marja@bk.ru Tallinn    
Anna Firsa tel. 51968128 a.baissarov@gmail.com Tallinn
Riin Hiieväli tel56648090 riin.hiievali@gmail.com Keila, Saue, Lääneranna vald  
Maria Horosheva tel. 58148568 manjana2004@mail.ru Tallinn
Alina Ioštšenko tel. 55628276 alinaiostsenko@gmail.com Tallinn
Anna Klepikova tel. 55998940 anna2@inbox.ru Tallinn
Kairi Koolme kairi.koolme@siet.ee Saku   
Julia Kozlov tel. 5186178 julia.karu@gmail.com Tallinn
Monika Kuik tel. 56492748 monikakuik@gmail.com Tallinn (E-N)
Maiu Müürsepp tel. 55612396 maiu.myyrsepp@siet.ee Kogu Harjumaa    
Svetlana 
Ponomarjova
 
 
tel. 58098028 svetlana.ponomarjova
@siet.ee
Tallinna Kesklinn, Lasnamäe, Viimsi    
Marju Randla tel. 55543802 marju.randla@mail.ee Harku vald
Anastassia Ermakova tel. 56566351 anastassiakukanova@list.ru Tallinn
Aleksandra Ošomkov tel. 55936591
aleksandra.osomkov@gmail.com Tallinn
Reet Post tel. 5235639 reetpost@hot.ee Tallinn, Pirita, Viimsi
Margit Raias tel. 5041108 margit.raias@siet.ee Tallinn, Harjumaa   
Liisi Särak tel. 51909011 liisi.sarak@siet.ee Saue, Laagri, Keila, Saku, Jüri, Tallinn (kokkuleppel kaugemal)   
Ave Tähepõld tel. 56456983 ave.tahepold@siet.ee Tallinna Kesklinn, Kalamaja, Tamsalu
Kaie Ustav tel. 5237718 kaie.ustav@gmail.com Kuusalu vald, Jõelähtme, Anija vald, Loksa   
Triin Värnik tel. 56479569 triin.varnik@gmail.com Tallinn (Nõmme, Mustamäe, Õismäe), Laagri alevik, Harjumaa (E-P 9-20)    
Küllike Põlma tel. 55554596 kullikep@gmail.com Tallinn (Kakumägi, Uus-Maailm, Kristiine)    
Merike Schults tel. 526 0320 merike.schults@siet.ee Tallinn (Kesklinn, Pirita, Viimsi)    
Anneli Reinolt anneli@beebiweb.ee
Haivi Sepp tel. 5669 0954 Harku vald, Tallinn
Anastassia Vomm anastassia.vomm@gmail.com  Viimsi
Helen Orav tel. 5127173 helen@rohelinevihmavari.ee Tallinn, Pirita, Viimsi
Monika Peterson tel. 5519359 mnkpeterson@gmail.com Harjumaa
Kristel Kukk tel. 55632491 kristel.kukk@enneaegsedlapsed.ee Tallinn
Hiiumaa
Elena Taelma  
tel. 5667 7100  elena.taelma@gmail.com  Hiiumaa
Ida-Virumaa
Maria Fedorova    marja@bk.ru   Sillamäe (aeg-ajalt)  
Irina Rakova tel. 55910971  perekool.narva@gmail.com  Narva
Natalia Rogacheva tel. 58452591 natali950@mail.ru Sillamäe
Ljubov Smirnova   tel. 53481017   ljubov.smirnova@siet.ee,
perekool.narva@gmail.com
 Narva
Lääne-Virumaa
Iiri Aasa tel. 53444525  iiri.aasa@siet.ee  Kadrina, Tapa, Rakvere
Marje Stüff   tel. 56568978   marje.styff@gmail.com  Tapa, Tamsalu
Läänemaa
Annika Liivak   tel. 53435420   annika.liivak@gmail.com   Kogu Läänemaa  
Merike Schults   tel. 5260320 merike.schults@siet.ee  Haapsalu (aeg-ajalt)  
Haivi Sepp tel. 5669 0954  Noarootsi
Riin Hiieväli tel. 56648090 riin.hiievali@gmail.com   Lõuna-Läänemaa
Pärnumaa
Riinu Verlin   tel. 5341 4383 riinverlin@gmail.com  Pärnu, Pärnumaa  
Marianne Tobro  tel. 527 5805 kiri@mariannetobro.ee  Pärnu,
kokkuleppel Pärnumaa
Monika Kuik
tel. 5649 2748 monikakuik@gmail.com Kogu Pärnumaa
Põlvamaa
Merlin Mesak   tel. 5066574   merlinmesak@hotmail.com  Kogu Põlvamaa 
Saaremaa
Tartumaa
Terje Arula   terjearula@nooruse.ee  Tartu  
Margit Merilo   tel. 56641171    margit.merilo@siet.ee  Tartu  
Kadi Kruuse tel. 55596507 kadikruuse@gmail.com  Tartu (kokkuleppel Tartumaa) 
Valgamaa
Kadi Kruuse   tel. 55596507   kadikruuse@gmail.com  kogu Valgamaa
Triin Kõrge tel. 57837009 triin.krg@gmail.com  Valga (Valgamaa kokkuleppel)
Viljandimaa
Merit Luik  
tel. 55578883   meritluik@gmail.com  Viljandimaa
Võrumaa
Merlin Mesak   tel. 5066574   merlinmesak@hotmail.com  Kogu Võrumaa 
Anneli Kakku   tel. 55542048   anneli.mandel.001@mail.ee  Kogu Võrumaa, Võru