Margit-Raias

Olen ema, kes oma last imetades koges pea kõiki probleeme, mis ühe imetamissuhte jooksul ette kerkida võivad. Tagantjärele tean, et vajasin eelkõige toestust ja enesekindlust, et järgida oma vaistu ning võib-olla paari nippi, mis oleksid tol hetkel mul elu rahulikumaks ja kergemaks muutnud. Otsustasin, et õpin imetamisnõustajaks, et aidata teisi emasid. Kui vajad abi, siis küsi seda, kohe! Teen hea meelega koduvisiite.

 

Piirkond: Tallinn, Harjumaa

E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Telefon: 5041108

Harjumaa
Kristi Arendi  tel. 5219097      kristi.arendi@siet.ee Tallinn, Pirita (muu kokkuleppel)    
Nadezda Burdyga   tel. 5168997   Tallinn (Pelgulinn, Kopli, Mustamäe)    
Ruth Randlaine tel. 5051723 ruth.randlaine@siet.ee Harku, Harkujärve, Laagri (kokkuleppel muu)   
Maria Fedorova tel. 58173388  marja@bk.ru Tallinn    
Riin Hiieväli tel56648090 riin.hiievali@gmail.com Keila, Saue  
Kairi Koolme   kairi.koolme@siet.ee Saku   
Maiu Müürsepp tel. 55612396 maiu.myyrsepp@siet.ee Kogu Harjumaa    
Svetlana 
Ponomarjova
 
 
tel. 58098028 svetlana.ponomarjova
@siet.ee
Tallinna Kesklinn, Lasnamäe, Viimsi    
Marju Randla tel. 55543802  marju.randla@siet.ee Harku vald   
Reet Post tel. 5235639 reetpost@hot.ee Tallinn, Pirita, Viimsi   
Margit Raias tel. 5041108 margit.raias@siet.ee Tallinn, Harjumaa   
Laura Sults tel. 53458293 laura.sults@siet.ee  Tallinn, Harjumaa    
Liisi Särak tel. 51909011 liisi.sarak@siet.ee Saue, Laagri, Keila, Saku, Jüri, Tallinn (kokkuleppel kaugemal)   
Ave Tähepõld tel. 56456983 ave.tahepold@siet.ee Tallinna Kesklinn, Kalamaja, Tamsalu   
Kaie Ustav tel. 5237718 kaie.ustav@gmail.com Kuusalu vald, Jõelähtme, Anija vald, Loksa   
Triin Värnik tel. 56479569 triin.varnik@siet.ee Tallinn (Nõmme, Mustamäe, Õismäe), Laagri alevik    
Küllike Põlma tel. 55554596 kullikep@gmail.com Tallinn (Kakumägi, Uus-Maailm, Kristiine)    
Merike Schults tel. 526 0320 merike.schults@siet.ee Tallinn (Kesklinn, Pirita, Viimsi)    
Anneli Reinolt tel. 5622 6335 anneli@beebiweb.ee Saue, Saku, Laagri, Harku, Nõmme, Mustamäe (kokkuleppel Tabasalu, Laagrist Kesklinnani)    
Haivi Sepp tel. 5669 0954 Harku vald, Tallinn    
Hiiumaa
Monika Kuik
tel. 5649 2748  monikakuik@gmail.com  Hiiumaa (suvekuudel)
Elena Taelma  
tel. 5667 7100  elena.taelma@gmail.com  Hiiumaa
Ida-Virumaa
Maria Fedorova    marja@bk.ru   Sillamäe (aeg-ajalt)  
Irina Rakova tel. 55910971  perekool.narva@gmail.com  Narva
Ljubov Smirnova   tel. 53481017   ljubov.smirnova@siet.ee,
perekool.narva@gmail.com
 Narva
Järvamaa
Stina Andok  
tel. 53334234  
stina.andok@siet.ee Kogu Järvamaa
Lääne-Virumaa
Iiri Aasa tel. 53444525  iiri.aasa@siet.ee  Kadrina, Tapa, Rakvere
Marje Stüff   tel. 56568978   marje.styff@gmail.com  Tapa, Tamsalu
Läänemaa
Annika Liivak   tel. 53435420   annika.liivak@gmail.com   Kogu Läänemaa  
Merike Schults   tel. 5260320 merike.schults@siet.ee  Haapsalu (aeg-ajalt)  
Haivi Sepp tel. 5669 0954  Noarootsi
Riin Hiieväli tel. 56648090 riin.hiievali@gmail.com   Lõuna-Läänemaa
Pärnumaa
Riinu Verlin   tel. 5341 4383 riinverlin@gmail.com  Pärnu, Pärnumaa  
Marianne Tobro  tel. 527 5805 marianne.tobro@gmail.com  Pärnu,
kokkuleppel Pärnumaa
Monika Kuik
tel. 5649 2748 monikakuik@gmail.com Kogu Pärnumaa
Põlvamaa
Merlin Mesak   tel. 5066574   merlinmesak@hotmail.com  Kogu Põlvamaa 
Raplamaa
Stina Andok  
tel. 53334234  
stina.andok@siet.ee  Kogu Raplamaa
Tartumaa
Terje Arula   terjearula@nooruse.ee  Tartu  
Margit Merilo   tel. 56641171    margit.merilo@siet.ee  Tartu  
Anni Pilvar tel. 53447089 anni.pilvar@gmail.com  Tartu  
Valgamaa
Kadi Kruuse   tel. 55596507   kadikruuse@gmail.com  Otepää
Triin Kõrge tel. 57837009 triin.krg@gmail.com  Valga (Valgamaa kokkuleppel)
Laura Sults tel. 53458293 laura.sults@siet.ee  Tõrva, Valga
Viljandimaa
Joanna Hamilton  
  joanna.hamilton@siet.ee  Kogu Viljandimaa
Võrumaa
Merlin Mesak   tel. 5066574   merlinmesak@hotmail.com  Kogu Võrumaa 
Anneli Kakku   tel. 55542048   anneli.mandel.001@mail.ee  Kogu Võrumaa, Võru